czwartek, 20 lutego 2014

Witajcie!

Witajcie! Założyłam tego bloga, po to, aby udowodnić, że Alexandra Daddario, jest niesamowitą aktorką, nie dlatego, że pokazuje piersi. Strasznie wkurzyły mnie wpisy na filmweb'ie:
"Nasza ulubienica...Ah, te jej piersi..."
I tym podobne....
Alexandra jest bardzo utalentowana. Uważam, że ładniejsze od jej piersi są charakterystyczne dla niej oczy. 


Oczy piękne <3 Nie piersi...

~~Mrs. Lerman

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz