Witajcie! Założyłam tego bloga, po to, aby udowodnić, że Alexandra Daddario, jest niesamowitą aktorką, nie dlatego, że pokazuje piersi. Strasznie wkurzyły mnie wpisy na filmweb'ie:
"Nasza ulubienica...Ah, te jej piersi..."
I tym podobne....
Alexandra jest bardzo utalentowana. Uważam, że ładniejsze od jej piersi są charakterystyczne dla niej oczy.
Oczy piękne <3 Nie piersi...
~~Mrs. Lerman


Brak komentarzy:
Prześlij komentarz