czwartek, 20 lutego 2014

Filmy

Mnie osobiście, najbardziej podobała się rola Annabeth Chase w "Percy Jackson'ie" :)



















A Wy? Jak uważacie?
~~Mrs. Lerman

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz