Mnie osobiście, najbardziej podobała się rola Annabeth Chase w "Percy Jackson'ie" :)
A Wy? Jak uważacie?
~~Mrs. Lerman
Witajcie! Założyłam tego bloga, po to, aby udowodnić, że Alexandra Daddario, jest niesamowitą aktorką, nie dlatego, że pokazuje piersi. Strasznie wkurzyły mnie wpisy na filmweb'ie:
"Nasza ulubienica...Ah, te jej piersi..."
I tym podobne....
Alexandra jest bardzo utalentowana. Uważam, że ładniejsze od jej piersi są charakterystyczne dla niej oczy.
Oczy piękne <3 Nie piersi...
~~Mrs. Lerman